Opravy základních desek notebooků a herních konzolí, výměna displejů.
S přibývajícím počtem přenosných zařízení na našem trhu se množí taktéž závady s nimi spojené. Provádíme výměny displejů u notebooků, netbooků a některých dalších zařízeních za příznivé ceny. Taktéž jsme schopni diagnostikovat a opravit chyby základních desek notebooků, přeprogramování BIOSU, jeho odblokování při ztrátě hesla, výměnu pantů, apod..

Při přehřátí a následné destrukci grafického čipu na desce, jej můžeme za rozumnou cenu vyměnit za nový, což vyjde laciněji, než nákup nové základní desky. Někdy je však nutnost výměny celého motherboardu nutností, záleží v jakém stádiu notebook přinesete.

Disponujeme profesionálním přístrojem na přepájení (reflow), případně kompletní výměny (reball) čipsetu, výměny napájecích konektorů apod..

Pokud Váš notebook začíná jevit známky přehřívání - horká spodní část, výpadky obrazu, artefakty v obraze, různé pruhy - je nejvyšší čas na servisní úkon.

Nově v naší nabídce služeb je též oprava herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo apod.Dodávky a údržba počítačů značek Triline, Hewlett Packard, Acer, Lenovo, Fujitsu-Siemens

Modelové řady počítačů představují výkonné počítače pro domácí i profesionální použití. U těchto sestav je především kladen důraz na spolehlivost, výkon a umožnění snadné správy sítě.

Dodávky a údržba serverů IBM, Hewlett Packard, DELL, Fujitsu-Siemens

Pro provoz podnikových sítí je určena řada výkonných serverů. Jsou zde zastoupeny jak jednoprocesorové servery určené pro malé sítě, tak i multiprocesorové servery poskytující vysoký výkon a bezpečnost dat.

Návrh a realizace počítačových sítí LAN, WAN

Návrh a dodání komplexního řešení kabelových rozvodů, programových a technických prostředků, instalace, vyškolení uživatelů včetně stálé údržby celého systému.

Správa a údržba počítačových sítí Windows , LINUX, lokálních (LAN) i dálkových (WAN)
Revize, údržba aktuálního nastavení síťového operačního systému a síťového prostředí, běžná administrace serveru, včetně pracovních stanic počítačové sítě.
Dodávky, montáž a servis telefonních ústředen, telefonních přístrojů firem PANASONIC, 2N, VOIP zařízení
Zabezpečení dálkového přenosu dat po telefonu, pevné lince a bezdrátového přenosu

Instalace a údržba telekomunikačních systémů


Dodávky, montáž a servis telefonních ústředen, telefonních přístrojů firem PANASONIC, 2N, VOIP zařízení


Služby Automatizovaného zpracování dat – Síť INTERNET

Spolupráce se zákazníkem a integrace jeho stávajících prostředků a postupů do sítě Internet, zabezpečení přístupu do sítě Internet, včetně prostředků pro vybudování firemního informačního systému na bázi Intranetu.

Tvorba WWW prezentací, stránek, celých databázových a prodejních aplikací

Vytváření WWW prezentací z Vámi dodaných podkladů. Pro pravidelnou aktualizaci, rozšiřování a úpravy Vašich stránek vám nabízíme možnost správy, kdy vám zajistíme úpravu stránek a jejich nahrávání na server.

Instalace a reinstalace software

Dodáváme řešení pro oblast kancelářských informačních systémů, zejména technologie pro podnikové sdílení zpráv a dokumentů, elektronickou poštu, Internet/Intranet na bázi programů Microsoft Office, Small Business Server, BackOffice .

Přestavby počítačů, upgrade Hardware a Software


Zálohování i restaurování dat


Servisní zabezpečení uživatelů výpočetní techniky
( záruční i pozáruční servis, smluvní servis) V případě uzavření speciálních smluv o poskytování servisu mohou být k dispozici nepřetržité služby prostřednictvím mobilních telefonů, včetně pravidelných preventivních prohlídek

Opravy monitorů, tiskáren, zdrojů do PC, záložních zdrojů a dalších elektronických zařízení


Poradenská a konzultační činnost

V této oblasti nabízíme možnost bezplatných konzultací provozních problémů s osobnímy počítači a počítačovými sítěmi, optimalizace výkonnosti počítačů a sítí.

Školení software
Provádíme proškolení v předem dohodnuté problematice přímo na technickém a programovém vybavení zákazníka. Náměty na použití dalšího SW a demonstrace jeho vlastností. Zaškolení uživatelů v případě instalace nového SW.